Šaukiamas rūmų tarybos posėdis

Gruodžio 6 d., antradienį, šaukiamas paskutinis šiais metais rūmų tarybos posėdis. Jo darbotvarkėje - lapkričio mėnesio kronika, numatomi gruodžio mėnesio darbai. Bus svarstomas sprendimas dėl Zigmanto Dargevičiaus delegavimo į Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybą, dėl atstovo keitimo Šakių vietos veiklos grupėje. Taryba taip pat priims sprendimus dėl rūmų skiriamų apdovanojimų, dėl narystės ir kt.

Stiprinamas Investicijų planas Europai

Prieš porą metų Europos Komisijos pristatytas Investicijų planas Europai  padeda tvariai didinti investicijas valstybėse narėse, todėl Komisijos pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris į  pristatė pasiūlymą sustiprinti Europos strateginių investicijų fondą (ESIF), kuris sudaro Investicijų plano Europai pagrindą, siekiant dar labiau paskatinti investicijas.

Derinamas aprašas dėl ES fondų investicijų veiksmų programos

Energetikos ministerija parengė ir teikia derinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto 04.1.1-LVPA-K-110  priemonės „Nedidelės galios biokuro kogeneracijos skatinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą (PFSA).

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“ pristatymas įmonėms

Šiemet jau šeštą kartą vyksta Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“.

Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje – Finansininkų klubo atstovai

Lapkričio 24 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tradicinė 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaita ir finansai: mokslo ir verslo partnerystė“, kurios vieni rengėjų – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas.

Temos: Rūmų klubai 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams – 25-eri!

Šiandien, lapkričio 29-ąją, sukanka ketvirtis amžiaus, kai 1991 m.  lapkričio 29 d. Kauno regiono valstybinio ir privataus kapitalo įmonių įgaliotieji atstovai  (iš viso 124 dalyviai) įsteigė Kauno regioninius prekybos ir pramonės rūmus.

Apdovanoti konkurso „Sukurta Kauno rajone“ nugalėtojai

Kauno PPA rūmų ir Kauno rajono savivaldybės konkursas „Sukurta Kauno rajone“, kurio tikslas skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą rajone,jau tampa tradicija. Antrus metus rengiamam konkursui paraiškas pateikė septynios rajono įmonės: UAB „Ekodarna“  pristatė laiptus – keltuvą neįgaliesiems „TR-1“, UAB „Ežerėlio vaivorykštė“ – spyruoklinį žaislą vaikams „Arkliukas“, LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas – vaisių, daržovių ir uogų džiovintą skanėstą „LABU“, UAB „MAREX Boats “ – laivą „MAREX 375“, UAB „Mokslo kavinė“ – džiovinto šamo file juosteles šokolade su aitriąja paprika „ŠoŠa“, UAB „Vinapack“ – kiaušinių dėklus ir dėžutes iš popieriaus plaušienos, Anicentas Pauža – kaleidoskopus ir  abėcėlės „treniruoklius“. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Rūmų klubas – pas cukraus gamintojus

Rūmų klubas tęsia pažintis su didžiausiomis, išskirtinėmis, pažangiausiomis regiono įmonėmis. Lapkričio susitikimo maršrutas nusidriekė į Kėdainius. Beveik 40 rūmų narių susidomėjo kvietimu aplankyti AB „Nordic Sugar Kėdainiai“ (Kėdainių cukraus fabriką).

Temos: Rūmų klubai 

Europos smulkiojo verslo akto ataskaitoje – Lietuvos rezultatai

Mažosiose ir vidutinėse įmonėse Lietuvoje dirba apie tris ketvirtadalius visų šalies darbuotojų (t. y. 10 proc. daugiau nei ES vidurkis). Lietuvoje mažosios ir vidutinės įmonės sudaro 99,8 proc. visų įmonių skaičiaus (ES vidurkis taip pat apie 99,8 proc.), įdarbina apie 76 proc. visų šalies darbuotojų (ES vidurkis apie 66 proc.) ir sukuria apie 70 proc. šalies bendrojo vidaus produkto (ES vidurkis apie 57,5 proc.).

Verslo idėjų konkursas „Idėjų generatorius 2016“

Verslo idėjų konkursas „Idėjų generatorius 2016“ įvyko suvienijus net keturių partnerių jėgas – Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro, Aleksandro Stulginskio universiteto Verslumo ugdymo centro, Kauno rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Konkurso finaliniame renginyje lapkričio 21 d. moksleiviai ir studentai vertinimo komisijai pristatė savo verslo idėjas. Konkurso dalyviai sulaukė gausaus būrio svečių palaikymo: moksleivių ir studentų verslumu patikėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. Antanas Maziliauskas ir universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė prof. Astrida Miceikienė. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;