Lietuviai aktyviai dalyvavo „Elmia Subcontractor“ verslo kontaktų renginyje

Lietuvos įmonės tęsia sėkmingo dalyvavimo „Elmia Subcontractor“ verslo kontaktų renginyje tradicijas.

Jončiopingo mieste, Švedijoje, lapkričio 11-13 d. jau 40 metus iš eilės buvo organizuojama automobilių ir gamybos pramonės įmonėms skirta paroda „Elmia Subcontractor“. Ši paroda yra didžiausia subkontraktoriams skirta paroda Šiaurės Europoje. Parodos metu įmonės ne tik turi galimybę pristatyti savo produkciją dalyviams iš viso pasaulio, bet ir susipažinti su naujausiomis rinkos tendencijomis parodos metu organizuojamose konferencijose, susirasti verslo partnerius „Elmia Subcontractor Connect“ verslo kontaktų renginio metu. 

Kviečiame pasveikinti bendruomenę „Rūmų žiniose“

Gerbiamieji, netrukus pradėsime skaičiuoti paskutines 2015 m. dienas. Artėjant Naujiesiems, siūlome Jums „Rūmų žiniose“ pasveikinti rūmų bendruomenę, narius, kolegas. Visi gauti sveikinimai bus spausdinami nemokamai gruodžio mėnesio „Rūmų žiniose“.Tekstai turėtų būti iki 500 spaudos ženklų.

Kaip pristatyti save

Lapkričio 26 d. Eksportuotojų klubo nariai ir kiti, pageidaujantys prisijungti prie šio narių būrio, rinkosi į susitikimą itin aktualia tema: „Raktas į sėkmę versle – įtaigi prisistatymo kalba“. 

Temos: Rūmų klubai 

Rūmų bendruomenės klubo susitikimas „Achemoje“

Lapkričio 25 d. Rūmų bendruomenės klubo tradicinių susitikimų maršrutas pasuko į Jonavą. Nariai turėjo išskirtinę galimybę apsilankyti šalies pramonės gigante AB „Achema“. Tai didžiausia azotinių trąšų gamintoja Baltijos šalyse, šiais metais skaičiuojanti 50-uosius veiklos metus. 

Temos: Rūmu klubai 

Arbitražo galimybės verslui

Arbitražas – alternatyvus ginčų sprendimo būdas, kai fiziniai ar juridiniai asmenys susitaria savo tarpusavio ginčus spręsti kreipiantis ne į valstybės teismą, o į jų susitarimu pasirinktą trečiąjį asmenį ar asmenis. 

Prienų r. savivaldybės delegacija lankėsi Naugarduke

Lapkričio 13–15 d. Prienų r. savivaldybės delegacija – meras A. Vaicekauskas, mero patarėja Jūratė Zailskienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų skyriaus deleguotas UAB „Dambravos žuvis“ komercijos direktorius Vytautas Jaruševičius – lankėsi Naugarduke (Baltarusija).

ES investicijos verslui

Apie 50 Kauno rajono verslininkų dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Enterprise Europe Network   Lietuva  ir rajono turizmo ir verslo informacijos centro organizuotame renginyje, kuriame buvo pristatytos ES investicijų galimybės verslui 2014-2020 m. laikotarpiu. Susitikimas, surengtas pagal rūmų ir rajono savivaldybės bendradarbiavimo sutartį,  vyko lapkričio 19 d. viešbutyje „Via Baltica“. 

ASU atidarytas laboratorijų ir verslo inkubatorius

Lapkričio 20 d.Aleksandro Stulginskio universitete atidarytas Komunikavimo ir technologijų perdavimo centras, laboratorijų ir verslo inkubatorius. Jame prioritetas teikiamas agro biotechnologijoms, maisto, energetikos, miškininkystės moksliniams tyrimams ir eksperimentinės plėtros rezultatų komercializavimui. 

VDU laukia verslui aktualių baigiamųjų darbų temų

Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas kviečia verslininkus prisidėti rengiant verslo administravimo, marketingo vadybos bei ekonomikos specialistus.

Už verslo sėkmę apdovanoti rūmų nariai

Lapkričio 18 d. Ūkio ministerijos jau vienuoliktus metus organizuojamo „Verslo dienos“ renginio metu apdovanoti sėkmingus rezultatus demonstravę ir šalies ekonomikai svarbius projektus įgyvendinę Lietuvos verslininkai. Apdovanojimus „Už nuopelnus verslui“ įteikė ūkio ministras Evaldas Gustas, Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis, Lietuvoje žinomi verslo ir visuomenės veikėjai.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;