Atkurtas istorinis „Darbo žvaigždės medalis“

Artėjant istorinei datai – rūmų įkūrimo 90-mečiui, kurį minėsime 2015 m. birželį, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija atkūrė aukštą prieškario apdovanojimą – „Darbo žvaigždės medalį“. 

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

EK dokumentams prieštaraujančios SVV plėtros įstatymo nuostatos bus keičiamos

Kaip jau skelbėme, 2014 m. spalio 7 d. LR Seimas priėmė LR Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo pataisas.

Atvirų durų diena

 „Rūmai sutelkia pažangiausią, socialiai atsakingą verslą kartu kalbėtis apie problemas, formuoti bendrą poziciją, konstruktyviai teikti ją valdžios institucijoms atstovaujant bendriesiems verslo interesams. Rūmai yra ir žinių šaltinis“, -  lapkričio 25-ąją atvirų durų dienos dalyviams pasakojo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis. 

Milijardinės vertės investicijų planas

Europos Komisija paskelbė 315 mlrd. EUR vertės investicijų planą, siekiant paskatinti ekonomikos augimą.

Pilnatvė naujajame "Interjero erdvės" salone

Jaukias Kauno senamiesčio erdves lapkričio 22-ąją, šeštadienį,užpildė ne tik gražūs daiktai, bet ir mieli žmonės. Bičiuliai, nauji pažįstami ir svečiai – visi smagiai šnekučiavosi, ragavo gardų maistą ir gėrė kvapnią žolelių arbatą naujame "Interjero erdvės" salone Ryšių muziejuje.

Verslo pusryčiai su Kauno rajono savivaldybės vadovais

„Susirinkome ne reikšti pretenzijas, bet klausyti ir būti išklausyti. Ne visada žinome apie savivaldybės veiklą, ne visada savivaldybė žino apie mūsų problemas“, - pirmuose verslo pusryčiuose su Kauno rajono savivaldybės vadovais kalbėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narys, UAB „Dinaka“ direktorius Vytas Čičelis. 

Prestižinis apdovanojimas – „Columbus Lietuva“

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys „Columbus Lietuva“ pelnė prestižinį apdovanojimą už naujus pramoninius sprendimus LR Ūkio ministerijos konkurse „Už nuopelnus verslui“.

Temos: Apdovanojimai ir nominacijos 

Eksportuotojai domėjosi AB „Stumbras“ istorija ir dabartimi

Lapkričio 20 d. Eksportuotojų klubo nariai rinkosi į metų baigiamąjį susitikimą.  Jo vieta buvo pasirinkta kiek neeilinė, tačiau labai įdomi aplinka – AB „Stumbras“ muziejus (http://stumbras.eu/LT/Muziejus ).

Temos: Rūmų klubai 

Bičiuliai pas bičiulius

Būrys rūmų narių pas Prienų bitininkus Gediminą ir  Danutę Olsevičius, jų įkurtoje bendrovėje „Wilara“, buvo sutikti kaip tikri bičiuliai. Ko gero, Gedimino nuoširdumas yra jo gyvenimo ir verslo sėkmės raktas. Užtenka pasidairyti po fotografijas iš Lietuvos ir pasaulio bitininkų švenčių, kuriose pelnomi aukso medaliai – supranti, kad apdovanoti ne tik mikronų tikslumu pagaminti aviliai ar bičių duonelės „spragiliukas“, bet ir Gedimino nuoširdumas.

Temos: Rūmų klubai 

Euro seminarai Kaune

2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis kauniečių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“?

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;