Kalėdų nuotaika su „Bernelių užeiga“

„Maistas yra ne tik elementarus poreikis, bet ir galimybė bendrauti“, - sako „Bernelių užeigos“ vadovė Zita Tarankevičienė.

„Kalėdų vakarėlis įmonės darbuotojams – būdas geriau pažinti kolegas, įsiklausyti, atsiskleisti jiems kitame amplua“, - priduria vienos populiariausių Kaune užeigos rinkodaros specialistė Eglė Mažeikienė.

A.Abruzzini: „Ukraina privalo apsispręsti, ar keliaus ta pačia kryptimi“

Prieš Rytų partnerystės viršūnių susitikimą Vilnuje įvykusioje smulkų ir vidutinį verslą (SVV) vienijančios Europos pramonės ir prekybos rūmų asociacijos („Eurochambres“) metinėje partnerių konferencijoje didžiausias dėmesys atiteko asociacijos įgyvendinamai į Rytų partnerystės šalis orientuotai „East Invest“ iniciatyvai.

Bendrajame plane numatytos teritorijos pramonės plėtrai

Rengiamame Kauno miesto bendrajame plane yra apibrėžtos pramoninės paskirties teritorijos. Didžiausios iš jų numatomos Taikos pr., Draugystės g., Chemijos pr.  ir Ateities plento zonoje, taip pat prie Via Baltica magistralės ties Kalvarijos gatve. 

Verslo atstovai pasisako už tikslines specialistų rengimo kvotas

Tiek verslas, tiek atsakingos institucijos pripažįsta, kad tekstilės, baldų ir medienos bei kituose sektoriuose yra specialistų krizė: po penkerių metų pasitrauks didžioji dalis juose dar dirbančių technologų, inžinierių, o aukštosios mokyklos jų neparengia (‚bakalaurų krizė“). Chroniškai trūksta ir darbininkų.

Už projektinę veiklą apdovanoti Kauno PPA rūmai

Kokybės konkurso apdovanojimų renginys jau seniai tapo gražia Švietimo mainų paramos fondo tradicija. Iškilmingo vakaro metu apdovanojamos ir pagerbiamios kokybiškiausiai ir geriausiai projektus įgyvendinusios institucijos ir individualūs asmenys.

Tiriamas verslininkų požiūris

Kviečiame Jus dalyvauti tyrime, kuriuo siekiame išsiaiškinti verslininkų požiūrį į du didžiausius Lietuvos miestus (Vilnių ir Kauną) ir verslo sąlygas juose, vis dar gajus stereotipus. Tyrimą vykdo ryšių su visuomene agentūra „EFCOM“ ir viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų kompanija „FACTUS“. Tyrimo rezultatai bus skelbiami viešai ir pristatyti KPPAR  verslo informacinėje popietėje.

Prašome pasidalinti savo patirtimi: http://www.factus.lt/survey/index.php?sid=12433&newtest=Y&lang=lt

Pasveikinkime vieni kitus

Artėja vienos gražiausių metų švenčių – Kalėdos ir Naujieji metai. Tai laikas, kai sveikinimai ir linkėjimai skraido po pasaulį, per elektroninius paštus ir telefonus.Siūlome Jums išskirtinę galimybę pasveikinti rūmų kolegas, verslo bendruomenę per leidinį „Rūmų žinios“.Sveikinimai (apie 250 ženklų) bus spausdinami gruodžio mėnesio numeryje (nemokamai). Tikimės, kad iš Jūsų sveikinimų susidarys gražus, prasmingas, nuotaikingas ir margas linkėjimų rinkinys.Lauksime Jūsų sveikinimų iki gruodžio 5 d. el. paštu audrone.jankuviene@chamber.lt

Ką politikai nuveikė Kauno labui?

Ką miesto politikai nuveikė per pastaruosius dvejus metus ir kur kryps kauniečių akys bent jau artimiausią dešimtmetį? Tokie pagrindiniai klausimai buvo iškelti trečią kartą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtuose verslininkų ir politikų debatuose.

Debatuose opozicijos atstovai peikė Kauno valdančiuosius dėl pamirštos miesto vystymo strategijos

Vieni kitiems negailėdami kritiškų žodžių, Kauno miesto tarybos opozicijos bei valdančiosios koalicijos atstovai savivaldybės salėje vardino per pusę kadencijos nuveiktus darbus, priminė neištesėtus pažadus ir netgi „atgailavo" dėl to, ko nespėjo padaryti. Tačiau verslininkai, kurių iniciatyva įvyko vieši debatai „Kadencijos pusiaukelė: rezultatai, kompetencija, požiūriai", vienodai reiklūs buvo visoms be išimties miesto tarybos frakcijoms. 

Verslo ir politikos debatai: sutarta depolitizuoti savivaldybės įmonių valdymą ir rengti naują miesto strategiją

Lapkričio 19 d. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje įvyko tretieji verslo atstovų ir politikų debatai „Kadencijos pusiaukelė: rezultatai, kompetencija, požiūriai“. Jie buvo tiesiogiai transliuojami internetu per  rūmų svetainę www.chamber.lt   ir www.kaunas.lt.

Pasak Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Benjamino Žemaičio, Eurobarometro tyrimai rodo, kad Lietuvos gyventojai labai retai viešuosius reikalus aptaria su rinktos valdžios atstovais ar viešuose debatuose. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;