Konferencija apie apskaitos ir finansų mokslus

Lapkričio 23 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko aštuntoji tarptautinė mokslinė konferencija „Apskaitos ir finansų mokslas ir studijos: problemos ir perspektyvos“, sukvietusi mokslininkus ne tik iš Lietuvos universitetų ir kolegijų,

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kalugos rūmais

Lapkričio 21-24 d. Lietuvoje lankėsi  Rusijos Federacijos Kalugos srities delegacija. Vizito dienomis Kauno prekybos, pramonės  ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir Kalugos prekybos ir pramonės rūmų prezidentė Tatjana Rozanova pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Kredito sąlygos – palankios unijose

Remiantis Lietuvos banko 2012 metų lapkritį skelbiama vartojimo kreditų rinkos apžvalga, skolintis kredito unijose yra du kartus pigiau nei bankuose ir beveik aštuoniolika kartų pigiau nei greitųjų kreditų bendrovėse.

Tarptautinė verslumo savaitė

Šiemet vyksta jau penktoji Tarptautinė verslumo savaitė Lietuvoje. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto globojamos pasaulinės iniciatyvos metu skatinama verslo idėjų paieška, įgyvendinimas ir naujų įmonių kūrimas. Labai džiaugiamės, galėdami Jus pakviesti į atvirus (nemokamus) Verslo auditorijai, skirtus renginius.

Dėmesys – profesinio rengimo kokybei

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai pradėjo koordinuoti svarbų tarptautinį projektą EXPANDVET,  kuris perims ir praktiškai įgyvendins Europoje  sukurtus profesinio rengimo kokybės užtikrinimo įrankius ir praktiškai įgyvendins CQAF (Profesinio mokymo kokybės užtikrinimo Europos bendroji sąranga) elementus.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla pasirengusi talkinti verslo bendruomenei

Lietuvos profesinėse mokyklose, kolegijose, profesiniuose mokymo centruose rengiama nemažai įvairių profesijų atstovų.  Ar sugebama užtikrinti jauno rengiamo specialisto integraciją į verslo bendruomenę, ar sudaromos sąlygos besimokančiajam išbandyti savo jėgas profesinėje srityje, kol jo darbą kuruoja patyręs specialistas?

Kauno ir Grenoblio miestų draugystės perspektyvoje – verslo ryšiai

Lapkričio 23 d. Kauno miesto savivaldybėje posėdžiavo susigiminiavusių Kauno ir Grenoblio (Prancūzija) miestų bendradarbiavimo komitetai. Jungtiniame posėdyje prisiminti nuveikti darbai ir įvardintos ateities bendradarbiavimo gairės.

Tradicinis metų renginys – gruodžio 14-ąją

Netrukus skaičiuosime paskutines metų savaites. Kaip ir kasmet, artėjant  šv. Kalėdoms, rinksimės į tradicinį, vieną įdomiausių Kauno verslo bendruomenės renginių. Metinis rūmų bendruomenės renginys vyks gruodžio 14 d. 18:00 val. klube „Gargaras“ (Raudondvario pl. 101, Kaunas).

„Vesiga“ žygiuoja į Kiniją

Į Kinijos rinką įsiveržti galima tik mokant kinų kalbą, nes šioje šalyje kalbos barjeras trukdo užmegzti ryšius su galimais partneriais. Tokias išvadas pagardus gaminančios bendrovės „Vesiga“ darbuotojai pasidarė dalyvaudami Šanchajuje vykusioje maisto pramonės parodoje „FHC China 2012“.

Kvietimas į konferenciją "Apskaitos ir finansų mokslas ir studijos: problemos ir perspektyvos"

Aleksandro Stulginskio universitetas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas 2012-11-23 d. 10 val.kviečia į konferencijąApskaitos ir finansų mokslas ir studijos: problemos ir perspektyvos.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;