Kviečiame į diskusiją „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“

2017 m. lapkričio 16 d.Kauno regiono verslo atstovai kviečiami į diskusiją „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“, kurios metu bus pristatytas viešojo ir privataus sektorių atstovų kartu su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) parengtas Antikorupcijos vadovas verslui  (AVV). Diskusiją organizuoja STT kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir Kauno kolegija.

VDU Teisės klinika kviečia į nemokamas konsultacijas

VDU Teisės fakultete 2017 metais veiklą pradėjo Teisės klinika. Šiuo metu yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Kauno miesto savivaldybe ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais.

Diskusijoje su Seimo nariais – dešimtis aktualių temų

Spalio 27 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose buvo surengtas susitikimas su Kaune išrinktais Seimo nariais. Renginyje dalyvavo Seimo laikinosios Kauno bičiulių grupės pirmininkė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime atstovė  Gintarė Skaistė, LVŽS frakcijos atstovai Aušra Papirtienė, Lauras Stacevičius ir Gediminas Vasiliauskas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Kazys Starkevičius ir Rimantas Jonas Dagys.

Konkurencijos įstatymo pasikeitimai

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, atstovaudami verslo interesams, kviečia teikti pasiūlymus dėl konkurencijos įstatymo pakeitimo projekto.

Kauno finansininkų klubo nariai lankėsi Frankfurte

Kauno PPA rūmuose veikiantis Kauno finansininkų klubas, tęsdamas tarptautinį bendradarbiavimą, surengė profesinę kelionę į Frankfurtą – vieną iš Europos finansų centrų, kuriame yra ir Europos centrinio banko būstinė.

Vietoje tvorų statykime tiltus

„Mūsų vizija – nestatyti tvorų, o tiesti tiltus“, - taip savo veiklos esmę verslo pusryčiuose su rūmų nariais apibūdino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.  Šį principą jis akcentavo kaip pagrindinį tiek bendradarbiaujant su verslu, tiek su Kauno miesto ar kitomis kaimyninėmis savivaldybėmis.

IQ Forumas „Kaunas 4.0“ – kaip pagauti revoliucijos bangą?

Atsakymų į klausimus, ar Kaunas pasirengęs 4.0 pramonės revoliucijai bei kaip pagauti jos bangą, o ne būti nuplautam, šių metų spalio 19 d. ieškota žurnalo IQ ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengtame forume „Kaunas 4.0“.

Prezidentūroje aptartos profesinio mokymo aktualijos

Vienas iš prekybos, pramonės ir amatų rūmų uždavinių – geresnis darbo rinkos poreikių tenkinimas, todėl spalio 20 d.  Prekybos, pramonės ir amatų rūmų  atstovų grupė (Kauno PPAR generalinė direktorė Olga Grigienė ir Švietimo ir mokslo skyriaus vadovė Aušra Giedrienė, Šiaulių PPAR generalinis direktorius Alfredas Jonuška ir Profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė, Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius ir Profesinio rengimo skyriaus vadovė Ginta Česevičienė, Vilniaus PPAR Kompetencijų plėtros skyriaus vadovė Rima Valiukevičienė ir Lietuvos PPAR asociacijos vyriausiasis patarėjas verslo vystymo klausimais Romas Gėgžnas) susitiko su Lietuvos Respublikos Prezidentės patarėja Saule Mačiukaite – Žviniene ir Tomu Marozu.

Inovatyviems projektams prašoma daugiau nei 228 mln. eurų

Spalio 18 d. duomenimis, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ sulaukta 187 paraiškų, kuriose tinkamų finansuoti išlaidų suma siekia 228,34 mln. eurų. Šiuo metu vyksta projektų vertinimas. Investicijos bus skirtos nustatytus kriterijus atitinkantiems ir geriausiais balais įvertintiems projektams.

Patvirtinta nauja Lietuvos klasterių plėtros koncepcija

Siekiant klasterių tarptautiškumo ir tarpsektoriškumo plėtros, patvirtinta nauja Lietuvos klasterių plėtros koncepcija. Klasteriai bus skirstomi į besiformuojančius, susiformavusius, besivystančius ir brandžius. Šie lygiai taps vienu iš pagrindų vertinant Lietuvos klasterius, taip pat ir skiriant jiems Europos Sąjungos (ES) finansavimą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei kažko nelaužai, vadinasi, judi nepakankamai greitai. Klysti yra gerai. Kūrimo tikslas yra kažką sukurti, o ne vengti klaidų.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

 

Oro sąlygos politikoje permainingos, vyrauja lietus su žaibais ir perkūnija, stiprūs nepastovios krypties vėjai. Dažnas rūkas, matomumas blogas, vietomis formuojasi plikledis, todėl vairuoti tenka labai atsargiai. Tikimės ir linkime, kad visų lygių politikai sugebės vairuoti atsakingai ir nesukels didelių avarijų.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;