Rimai Balanaškienei - Ūkio ministerijos apdovanojimas

Šiais metais Lietuvos verslia moterimi pripažinta vaistus gaminančios įmonės „Aconitum“ vadovė Rima Balanaškienė. Vaistus ir maisto papildus gaminančiai įmonei „Aconitum“ ji vadovauja nuo 1999 m., o medicinos ir farmacijos sektoriuje ji dirba jau daugiau negu ketvirtį amžiaus.

Viešieji pirkimai: kaip vertinti pasiūlymus

Viešųjų pirkimų tarnyba parengė atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus dėl pasiūlymų vertinimo. Nuorodoje pateikiama 60 neretai kylančių klausimų su atsakymais.

Žemės mokestį reikia sumokėti iki lapkričio 15 d.

Kauno apskrities mokesčių inspekcijos duomenimis, Kauno apskrityje iš viso yra per 204 tūkst. žemės mokesčio mokėtojų. Skaičiuojama, kad į Kauno savivaldybės biudžetą 2016 m. bus sumokėta apie 4,8 mln. eurų žemės mokesčio: 4 mln. eurų sumokės gyventojai, apie 0,8 mln. eurų - įmonės ir kt. juridiniai asmenys.

Rūmų klubas bendrovėje „Kauno grūdai“

Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vienoje didžiausių žemės ūkio produktų perdirbimo bendrovių Lietuvoje – AB „Kauno grūdai“ – spalio 26-ąją sulaukė itin aktyvaus susidomėjimo. Susipažinti su 130 metų istoriją turinčia ir šiandien viena pažangiausių šalies įmonių panoro beveik 60 bendruomenės narių. Tai buvo vienas gausiausių klubo susitikimų šiais metais.

Temos: Rūmų klubai 

Įamžins Jono Vailokaičio atminimą

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvaus įamžinant Jono Vailokaičio atminimą Šakiuose.  Su iniciatyvos autoriais Všį „Sintautų akademija“ bus pasirašytas partnerystės susitarimas, pagal kurį rūmai įgyvendins šį projektą lygiaverčio partnerio teisėmis.

Verslo taryboje pristatytos kuriamos įstaigos „STEAM AP“ ir „Kaunas IN“

Spalio 25 d. Verslo tarybos posėdyje pristatytos dvi Kaune kuriamos įstaigos. Viena iš jų – Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos centras (STEAM AP ). Jo steigėjai yra Kauno miesto ir rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vytauto Didžiojo, Aleksandro Stulginskio, Lietuvos sporto universitetai, Kauno kolegija, Kauno technikos kolegija, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras. Šie partneriai sutarė sutelkti savo materialinius ir žmogiškuosius išteklius, pastangas, darbą, įgūdžius ir profesines žinias, siekdami sukurti ir įveiklinti mokiniams pritaikytą STEAM  (angl. Science, Technnology, Engineering, Art (creative activities), Mathematics ) atviros prieigos centrą.

Atvirų durų diena

Spalio 21 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų durys buvo atviros visiems, besidomintiems verslo savivalda, bendrųjų interesų atstovavimu, rūmų paslaugomis verslui, klubų veikla, tradiciniais bendruomenės renginiais. Į susitikimą atvyko poros dešimčių įmonių atstovai.

Laukiama paraiškų Mažajam eksporto prizui gauti

Gruodžio 9 d. vyks tradicinis rūmų Verslininkų pagerbimo vakaras. Pasidžiaugsime ir pasveikinsime tuos, kurie pasiekė puikių rezultatų, buvo geriausi skirtingose nominacijose.

Pradedamos teikti lengvatinės paskolos smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams

Smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai jau gali gauti lengvatines verslo finansavimo paskolas savo vykdomiems projektams įgyvendinti pagal priemonę „Atviras kreditų fondas 2“. Verslui lėšos bus skolinamos žemesne nei rinkos kaina, o tai ilguoju periodu sumažins finansavimo kainą.

Nemokamas seminaras apie cheminių medžiagų valdymą

Baltijos aplinkos forumas ir Aplinkos apsaugos agentūra organizuoja nemokamą seminarą įmonėms lapkričio 15 d., Marijampolėje, viešbutyje „Mercure”, J.Basanavičiaus a. 8 . Registracija iki lapkričio 8 d.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;