Kauniečiai paramos gavėjams skyrė per 2 mln. eurų

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, jog paramos gavėjams ir politinėms partijoms pervedamos lėšos, kurių iki 2 proc. organizacijoms ir iki 1 proc. politinėms partijoms skyrė kauniečiai nuo savo 2014 m. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Kauno miesto gyventojai įvairias organizacijas bei politines partijas šiais metais parėmė 6,5 mln. litų (1,9 mln. €) suma, Kauno rajono gyventojai – 1,3 mln. litų (377 tūkst. €). Iš viso šiemet Kauno apskrities gyventojai, nusprendę paremti organizacijas, skyrė joms daugiau nei 10 mln. litų (beveik 3 mln. €), pernai apskrities gyventojai paramai skyrė 9,2 mln. litų.

Paskelbti kvietimai teikti "Erasmus+" paraiškas švietimo ir mokymo srityje 2016 m.

Švietimo mainų paramos fondas, Lietuvoje administruojantis Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ švietimo ir mokymo sritį, informuoja, kad kvietimas teikti paraiškas „Erasmus+“ programos veikloms 2016 metams jau yra paskelbtas

"Daniela" virsta "Best Baltic Kaunas" viešbučiu

Kauno viešbutį „Daniela“ spalio viduryje įsigijo UAB „Liuks“, jau valdanti nemažą viešbučių Lietuvoje. „Daniela“ tapo ketvirtuoju „BEST BALTIC“ tinklo nariu. Išplėtus teikiamų paslaugų spektrą ir kokybę, atnaujinus interjerą, pakeitus pavadinimą, „Daniela“ taps „BEST BALTIC Kaunas“ 4* viešbučiu.

Kauno finansininkų klubui – penkeri metai

Vieną spalio penktadienį beveik pusšimtis Kauno finansininkų klubo narių ir svečių sugužėjo į šventišką vakarą „Danielos“ viešbutyje. Gėlės, šypsenos, dovanos, muzikinė programa, linkėjimai, svajonės, tortas – kaip ir dera kiekviename gimtadienyje, buvo ir šio vakaro programoje. Kauno finansininkų klubas, vienas iš trijų pirmųjų Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose įsteigtų klubų, šauniai paminėjo penkerių metų veiklos sukaktį.

Nemokami webinarai „Apie Japoniją“

Europos Sąjungos ir Japonijos pramonės bendradarbiavimo centras (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) lapkričio mėnesį kviečia į nemokamus webinarus „Apie Japoniją“. Webinaras – tai internetinis seminaras, kurį galima stebėti per savo kompiuterį.

Inovatyvaus verslo galimybės

KTU ir advokatų kontora VARUL rengia konferenciją „Inovatyvus verslas: ar visos galimybės išnaudotos? Kaunas 2015“, kurios partneriai yra rūmai. Kviečiame dalyvauti.

Gabūs vaikai: iššūkiai ir galimybės

Spalio 22-24 dienomis Kauno technologijos universitete (KTU) vyko trečioji tarptautinė konferencija „Gabūs vaikai: iššūkiai ir galimybės“.

Užimtumo įstatymo projekte numatoma nemažai pokyčių

Kartu su naujuosu socialiniu modeliu į Seimą keliauja ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva parengtas Užimtumo įstatymo projektas. Juo siekiama naujai klasifikuoti užimtumo formas, numatyti atsakomybę už nelegalų darbą ir sukurti naują aktyvių darbo rinkos politikos priemonių taikymo modelį. Siekiant efektyvesnės bedarbių integracijos į darbo rinką, siūloma patikslinti bedarbio sąvoką, praplėsti bedarbių mokymosi ir praktikos darbo vietoje galimybes, taikliau parinkti šių žmonių poreikius ir galimybes atitinkančias priemones. 

Enterprise Europe Network metinė konferencija

Spalio 22 d. Vilniuje vyko Enterprise Europe Network  metinė konferencija „Tarptautinė rinkų plėtra – aukštesnės pridėtinės vertės link“.  Šio Europos įmonių tinklo partneriai Lietuvoje yra VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Kauno, Vilniaus bei  Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, teikiantys nemokamas informacines, konsultacines, partnerių paieškos ir kitas įmonių konkurencingumą stiprinančias paslaugas. Tinklo ekspertų įžvalgų ir verslo sėkmės istorijų klausėsi daugiau kaip 60 konferencijos dalyvių.

Temos: Tarptautiniai ryšiai 

Eksportuotojų klube svečiavosi logistikos specialistai

Eksportas labai glaudžiai susijęs su logistika, tad spalio 22 d. Eksportuotojų klubo nariai susirinko pasidalinti savo patirtimi ir išgirsti kolegų patarimų apie produkcijos pervežimus. 

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;