Verslo ir mokslo bendruomenės narių diskusija

Spalio 29 d. KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto konferencijų centre vyko apskritojo stalo diskusija, skirta vienijančiam tikslui – sėkmingai partnerystei tarp universiteto ir verslo įmonių.

Diskusijoje dalyvavo 24 verslo įmonių vadovai ir 18 KTU atstovų.

Temos: Verslo ir mokslo partnerystė 

Verslo taryboje – apie S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo ateitį

Viename perspektyviausių ir kitąmet 100 metų minėsiančiame Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – nemažai kliūčių naujam verslui vystyti. O nuo lapkričio 1 d. jis tapo nacionaliniam saugumui strategiškai svarbiu valstybės objektu.  Tai paaiškėjo spalio 30 d. vykusiame  Verslo tarybos posėdyje. 

Temos: Verslo taryba 

Verslo galimybės jaunimui

Spalio mėnesį Marijampolėje ir Kaune vyko informacinių renginių ciklas jaunimui, norinčiam gauti daugiau informacijos ir žinių apie tai, kaip pradėti nuosavą verslą, kaip įveikti pirmąsias kliūtis ir pan.

Lyderystės vertybių tyrimas

Šių metų spalio mėnesį visoje Lietuvoje pradėtas vykdyti tyrimas pavadinimu “Lyderystė ir vertybės”. Tai yra tarptautinio tęstinio, to paties pavadinimo, projekto dalis. Lietuva šiame projekte dalyvauja pirmą kartą. Lietuvoje tyrimas atliekamas keliose srityse: verslas, sveikatos apsaugos sektorius (nacionalinis), švietimo sistema (nacionalinis), kt.

Tyrimui vadovauja prof. R.F.Littrell iš Auklendo technologijos universiteto (Naujoji Zelandija). Tarptautinę tyrimo komandą sudaro apie du šimtai tyrėjų. Tyrimo koordinatorė Lietuvoje – Inga M.Snaebjornsson, Islandijos universiteto doktorantė, vizituojanti VDU doktorantė.

Rūmų klubas „sniegynuose”

Ar galite atspėti, kurioje pasaulio vietoje nusifotografavo ši grupė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių? Lyg Turkijos Pamukalėje? Kažkur sniegynuose?

Tai ne taip toli, o Kėdainiai, baltieji AB „Lifosa”  gipso kalnai. Į šią, vieną iš trijų didžiausių Lietuvo įmonių,  galima patekti tik per kasmet rengiamas atvirų durų dienas arba... per Kauno PPA rūmų klubą.  Spalio 28 d. apie 40 rūmų narių sugužėjo į šią išskirtinę šalies įmonę.

Temos: Rūmų klubai 

Enterprise Europe Network konferencija Turine

2013 m. Lietuvoje vykusios Enterprise Europe Network metinės konferencijos organizavimo estafetę perėmė Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujanti Italija. Turino sporto ir koncertų arenoje „Pala Alpitur“ spalio mėnesį  vyko 2014 m. Enterprise Europe Network metinė konferencija.

Kauniečiai šiemet turėtų sumokėti beveik 10 mln. litų žemės mokesčio

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, jog šiais metais Kauno miesto ir rajono žemės mokesčio mokėtojai turėtų sumokėti 9,8 mln. litų, iš kurių arti 8 mln. litų Kauno mieste ir beveik 2 mln. litų Kauno rajone. Praėjusiais metais Kauno mieste ir rajone apskaičiuota žemės mokesčio suma buvo 8,4 mln. litų – atitinkamai beveik 7,2 mln. litų ir 1,2 mln. litų.

Sąžiningiausiai eurą sutinka Kaunas

445 Kauno įmonės ir organizacijos viešai įsipareigojo nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu kelti kainas ir prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo. Ūkio ministerijos inicijuoto konkurso „Sąžiningiausio verslo savivaldybė“ duomenimis, Kauno miesto savivaldybė pagal sąžiningo verslo rodiklį pirmauja iš penkių didžiųjų Lietuvos miestų.

Sūduvos buhalteriai domėjosi... kava

Kava – puiki tema ir dingstis pokalbiui, todėl spalio 24-osios popietę Sūduvos klubo buhalterės surinko pabendrauti šia tema.  Apie kavą gali šnekėtis gurmanai, mokslininkai, kultūros antropologai ar įkvėpimo ieškotojai. Mat į kavą galima žvelgti ir kaip į aplinkybes, tepusias ratus gyvenimo posūkiuose...

Eksportuotojų klube – apie verslo ypatumus Jungtinėje Karalystėje

Spalio 23 d. gausus Eksportuotojų klubo narių būrys susirinko į susitikimą, kurio tema – „Verslo ir kultūros ypatumai Jungtinėje Karalystėje“. Pranešimą skaitė svečias iš JK – Charles Cormack,  Cormack Consultancy Group Ltd (www.consultcormack.com ) įkūrėjas ir valdybos pirmininkas.

Temos: Rūmų klubai 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

 

 

Net žinodamas, kad rytoj pasaulis suduš į šipulėlius, vis tiek sodinčiau obelį.

M. Liuteris

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Kovas ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

„Moterų verslumo ES” projekte supratau, kad visos Europos moterys turi tokias pačias svajones, susiduria su tomis pačiomis problemomis, atranda tuos pačius dalykus.
 

„Moterų verslumo ES” projekte supratau, kad visos Europos moterys turi tokias pačias svajones, susiduria su tomis pačiomis problemomis, atranda tuos pačius dalykus.

Fausta Šeputytė, UAB "Metga" generalinė direktorė

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;