Verslo taryboje – apie nelygias konkuravimo sąlygas šilumos ūkyje

Spalio mėnesio posėdyje Verslo tarybos nariai aptarė bendras Kauno miesto šilumos ūkio tendencijas ir perspektyvas šilumos kainų mažinimo linkme.

Pasak AB „Kauno energija“ generalinio direktoriaus Rimanto Bako, palyginti su kitomis Baltijos ir Skandinavijos šalimis, Lietuva  „pirmauja“ pagal šilumos suvartojimą pastatuose  ir pagal gyventojų pajamų dalį, išleidžiamą šildymui.  Dar turint mintyje santykinai mažesnes pajamas, šildymo kainos Lietuvoje tapo valstybės socialine problema. 

Rengiami miesto politikų ir verslo atstovų debatai

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija jau trečią kartą inicijuoja tradicinius verslo atstovų ir Kauno miesto savivaldybės tarybos politikų debatus.  

Kadangi šis laikotarpis nėra rinkimų kampanijos metas, debatuose bus orientuojamasi į savivaldybės Tarybos kadencijos pusiaukelę: bus siekiama įvertinti jau nuveiktus darbus,  priminti prieš 2011 m. savivaldos rinkimus duotus pažadus, išsiaiškinti atskirų frakcijų požiūrius į Kauno  raidos problemas ir kt.

Local Hubs in Global Networks

Only some local markets satisfy entrepreneurs – most of them go beyond local markets.

The trigger for the discussion is how local entrepreneurship hubs should act in global networks to ensure both – good starting point for the entrepreneur, also global space for the start-up growth.

UAB „Doleta“ – naujovių kūrėja ne tik Lietuvoje, bet ir Europos šalyse

Spalio 24 d. rūmų verslo bendruomenė autobusu keliavo aplankyti dvidešimt pirmus veiklos metus Jiezne veikiančios medinių ir medžio – aliuminio langų gamintojos UAB „Doleta“.  Autobusui sustojus Jiezne ir sutiktų vietinių berniukų paklausus, kaip nuvažiuoti iki Vilniaus g. 52, jie susimąstę susižvalgė ir tik patraukė pečiais. Patikslinus, kad mes ieškome „Doletos“, jie akimirksniu apibūdino kaip didžiulį ryškiai mėlyną pastatą ir vienas per kitą ėmė pasakoti kelią iki mūsų kelionės tikslo. 

Švedijos-Baltijos šalių verslo forumas 2013

Švedijos-Baltijos šalių verslo forumas vyks 2013 m. gruodžio 12 d., Vilniuje.

Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys Pabaltyje, subursiantis Švedijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos verslo, mokslo bei politikos lyderius.

Ūkio ministerija kviečia verslininkus teikti paraiškas gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“

Ūkio ministerija, siekdama įvertinti verslo atstovų indėlį į Lietuvos verslo plėtrą, skelbia konkursą gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“. Įmonių atstovai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti konkurse. Paraiškų laukiama iki lapkričio 14 d.

Apdovanojimų „Už nuopelnus verslui“ anketą ir kriterijus rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje adresuhttp://www.ukmin.lt/lt/apdovanojimai/verslo_diena/ .

Kviečiame teikti pasiūlymus dėl verslo priežiūros institucijų veiklos konsolidavimo

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia teikti pasiūlymus dėl verslo priežiūros institucijų konsolidacijos. Priežiūros institucijų veiklos konsolidavimas suprantamas kaip besidubliuojančių, panašaus pobūdžio, perteklinių ar netikslingų priežiūros institucijų funkcijų identifikavimas, perskirstymas ar atsisakymas bei priežiūros institucijų sistemos optimizavimas ir struktūros pertvarka, taip pat kitokių veiklos efektyvumo didinimo priemonių taikymas, siekiant, kad valstybės lėšos būtų panaudojamos efektyviai ir mažinama priežiūros našta versluiŠiuo metu veikia 60 ūkio subjektų veiklos priežiūrą atliekančių viešojo administravimo subjektų (priede pateiktas jų sąrašas), prašome teikti argumentuotus pasiūlymus kaip konsoliduoti šių institucijų veiklą.Jūsų pasiūlymų laukiame el. paštu agne.jaraite@chamber.lt  iki spalio 25 d. 

Ekonomikos ir finansų ekspertai Kaune diskutuos apie euro zonos ir pinigų gamybos krizę

Spalio 29 d. 11 val. viešbučio „Daniela“ konferencijų salėje (A. Mickevičiaus g. 28) Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas bei Kauno Europe Direct informacijos centras organizuoja konferenciją-diskusiją „Lietuvos ir Europos ekonominės būklės situacija: kaip įgyvendiname Europos augimo strategiją „Europa 2020?“, skirtą aktyviems ir ekonominėmis tendencijomis besidomintiems žmonėms.

Verslo moterys mokėsi Graikijoje

Gavę paramą iš Europos Sąjungos fondų pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų ir paramos fonas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdė Leonardo da Vinci  mobilumo projektą „Verslo moterų vadovavimo gebėjimų stiprinimas tobulinant jų kvalifikaciją personalo valdymo klausimais“ (VMT-KVAL) Nr. LLP-LdV-VETPRO-2013-LT-0688. Šis mobilumo projektas buvo įgyvendinamas kartu su  IDEC SA  organizacija, kuri įsikūrusi Pirėjo mieste, Graikijoje. Pagrindinis projekto tikslas buvo suteikti galimybę verslo moterims pakelti kvalifikaciją personalo valdymo bei kokybės sistemų diegimo srityje, tokiu būdu sustiprinant ir tobulinant jų vadovavimo gebėjimus. 

Enterprise Europe Network metinė konferencija

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos Komisija, Konkurencingumo ir inovacijų vykdomąja  įstaiga (EACI, angl. Executive Agency for Competitiveness & Innovation) bei Enterprise Europe Network partneriais Lietuvoje, 2013 m. spalio 15 - 16 dienomis  Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rengia Enterprise Europe Network (liet. Europos verslo ir inovacijų tinklas)  metinę konferenciją. Šis renginys yra įtrauktas į Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių sąrašą.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;