KĖDAINIAI: VERSLO ORGANIZACIJOS SĖKMĖ PRIKLAUSO NUO LYDERIO

Forumo pavadinimas – „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ – galėtų būti geras bet kurios partijos šūkis. Renginio iniciatyva yra ženklas, kad bendradarbiavimo problema egzistuoja ir reikia realių žingsnių ją spręsti

TŪKSTANTMEČIO ŽIEDAS. VILTIES IR MEILĖS LAIŠKAI LIETUVAI

Sveikatos centras "Amžinoji sandora", padedant poetui R. Keturakiui sukūrė knygą "TŪKSTANTMEČIO ŽIEDAS. VILTIES IR MEILĖS LAIŠKAI LIETUVAI", kurios autorius - visa Tauta. Jauniausiam knygos dalyviui 2 metai, vyriausiajam - 96-eri.

PIRMOJOJE „VERSLO POPIETĖJE“ – PAŽADAS KAUNE PASTATYTI KONGRESŲ RŪMUS

Antrus metus vykstantys tradiciniai „verslo pusryčiai“, kuriuose Kauno verslo bendruomenės atstovai ir miesto valdžios vadovai keičiasi aktualia informacija, aptaria miesto raidai svarbius sprendimus ir iniciatyvas, paskatino išplėsti ratą dalyvių, kurie gali konstruktyviai diskutuoti, teikti siūlymus dėl valdžios ir verslo efektyvios partnerystės.

VERSLO IR VALDŽIOS PARTNERYSTĖ: STIPRESNĖ SAVIVALDA, GERESNIS GYVENIMAS

Kviečiame dalyvauti pirmą kartą rengiamame Kėdainių verslo ir valdžios forume, kuriame bus aptariama  rajono verslo aplinka, investicijų pritraukimo galimybės, strateginiai projektai, verslo bendruomenės atstovavimas svarstant ir priimant svarbius rajono raidos sprendimus, jos lūkesčiai ir Savivaldybės veiksmai gerinant verslo aplinką ir gyvenimo kokybę rajone.

RASEINIAI: KRYPTIS AIŠKI, REIKIA EITI

„Nors įprasta kalbėti apie valdžios paramą verslui, manau, procesas yra atvirkščias – tai valdžia vis dažniau prašo verslo paramos“, – tokiomis mintimis Raseinių rajono verslo ir valdžios forumą „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“ pradėjo rajono meras Petras Vežbavičius. – Antra vertus, džiugu, kad tarp Lietuvos savivaldybių Raseinių rajono strateginis plėtros planas yra vertinamas kaip viena tiksliausių ir konkrečiausių vizijų. Tai kryptis, kuria turime veikti išvien.“

BENDRA EUROPOS SĄJUNGOS ŽEMĖS ŪKIO POLITIKA. LENKIJOS PATIRTIS

Lenkijos Respublikos Ambasada Lietuvoje organizuoja seminarą "Bendra Europos Sąjungos žemės ūkio politika. Lenkijos patirtis".

KVIEČIAME DALYVAUTI VERSLO POPIETĖJE

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija kviečia savo narius ir plačiąją verslo bendruomenę į „VERSLO POPIETĘ” ­– susitikimą su Kauno miesto vadovais atvirai ir viešai diskusijai tema „MIESTO  ĮVAIZDŽIO ĮTAKA VERSLUI IR INVESTICIJOMS“.

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE „SĖKMĖS ŽINGSNIS“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) organizuoja kasmetinį konkursą Sėkmės žingsnis.

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE „LIETUVOS METŲ VERSLININKĖ/VADOVĖ“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) organizuoja kasmetinį konkursą „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“.

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE „LIETUVOS EKSPORTO PRIZAS 2010“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) organizuoja kasmetinį konkursą „Lietuvos eksporto prizas 2010“

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;