Logistas ekspeditorius tarptautinei darbo rinkai

Kauno statybininkų rengimo centre mokomų profesijų poreikį motyvuoja tiek būsimų mokinių, tiek darbdavių lūkesčiai, tiek darbo rinkos poreikiai. Šiuo metu itin populiari logisto ekspeditoriaus specialybė, kuri ypač pasižymi tarptautiškumu. Jos besimokant įgytos tiek bendrosios, tiek profesinės kompetencijos pasižymi universalumu. Terminas ,,logistas ekspeditorius“ asocijuojasi su didžiuliais, techniškai tobulais automobiliais, tarptautiniais pervežimais, pagal naujausias technologijas įrengtais sandėliais bei faktu, kad darbo rinkoje ši specialybė labai paklausi ir garantuojanti gerą gyvenimo kokybę.

Iki vasario 1 d. būtina pateikti gyventojų, privalančių deklaruoti turtą, vardinius sąrašus

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) primena įmonėms, įstaigoms, organizacijoms, valstybės ir savivaldybių institucijoms, kad jos kasmet iki vasario 1 d. VMI turi pateikti gyventojų, privalančių deklaruoti turtą, vardinius sąrašus. Deklaracijos FR0002 formą ir jos papildomo lapo FR0002P formą už 2015 metus privalu pateikti iki 2016 m. vasario 1 d. Tokia pareiga įtvirtinta papildytose Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatymo (toliau - GTDĮ) nuostatose. 

SVV Lietuvoje apžvalga

Lietuva sėkmingai įgyvendina Europos iniciatyvą „Smulkiojo verslo aktas“ (Small Business Act, toliau SBA).  Septyniose iš devynių sričių  Lietuvos rezultatai viršija ES vidurkį. ES vidurkio ji nesiekia tik įgūdžių ir inovacijų srityse. Nuo 2008 m. Lietuva nuolat gerino rezultatus verslumo ir bendrosios rinkos srityse, tačiau įgūdžių ir inovacijų srityse, taip pat vadinamosios antros galimybės srityje jos rezultatai nuolat blogėjo. Kitų rezultatų įgyvendinimo principai nepasikeitė.

Žygimantas Mauricas: trys mitai apie Lietuvos demografiją, darbo rinką ir „lėtą“ BVP augimą

Eksportuotojų klubo kvietimu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose viešėjo Nordea banko analitikas Žygimantas Mauricas. Paklausyti jo įžvalgų susirinko apie 50 rūmų bendruomenės narių.

Temos: Rūmu klubai 

Iššūkiai Kaunui

Sausio 20 d. Kauno savivaldybės didžiojoje salėje įvyko konferencija „Nauji iššūkiai Kaunui“, kurią organizavo „Kauno dienos“ redakcija, o renginio partneriai buvo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Konferencijoje pranešimą „Iššūkiai Kauno verslo bendruomenei“ skaitė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis. Renginyje dalyvavo apie 50 rūmų narių – verslo atstovų.

Skaidraus ir atsakingo verslo diena Kaune

Aukšti verslo etikos standartai, skaidrumu ir sąžiningumu grįsti dalykiniai santykiai su darbuotojais, klientais, partneriais ir valstybe – ar šiandien Kaune tai kasdienybė, ar išimtis?

Rūmų bendruomenės klubo viešnagė – bendrovėje „Marijampolės pieno konservai“

Pirmasis šių metų Rūmų bendruomenės klubo susitikimas vyko UAB „Marijampolės pieno konservai“. Tai vienas didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbėjų Lietuvoje ir vienintelė konservuoto pieno gamintoja Baltijos regione. Bendrovė – ilgametis rūmų narys, 2015 m. pripažintas aktyviausiu Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo nariu. 

Sukurtas Europos investicinių projektų portalas

2016 m. vasario mėnesį pradės veikti Europos Komisijos sukurtas Europos investicinių projektų portalas.

„Daumantuose“ dešimtą kartą išlaikytas tarptautinis BRC egzaminas

„Daumantų“ pagardų gamintojai jau dešimtus metus iš eilės gavo nepriklausomų tarptautinių ekspertų patvirtinimą, kad jų gaminami pagardai atitinka aukščiausius „Pasaulinio maisto saugos standarto“keliamus reikalavimus. Prestižinis sertifikatas, ne tik atveria vartus įmonės produkcijai į užsienio rinkas, bet ir suteikia papildomų garantijų vartotojams.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

 

Nebūkite nei per daug užsispyrę, bandydami sulaikyti tai, kas griūva, nei per daug skubėkite įtvirtinti tai, kas lyg ir atsiranda. 

R. B. De Konstanas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Vasaris ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Labiau nei paramos verslui reikia, jog valdžia viešai pripažintų, kad verslas maitina valstybę, o ne atvirkščiai.

Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;