Europos klasterių tarptautinei veiklai skatinti – 3,75 mln. eurų ES parama

Ūkio ministerija kviečia klasterių atstovus teikti paraiškas gauti paramą klasterių tarpvalstybiniam ir tarpsektoriniam bendradarbiavimui už Europos Sąjungos (ES) ribų stiprinti pagal 2014–2020 m. įmonių konkurencingumo ir mažųjų ir vidutinių įmonių programos (COSME) Europos Komisijos kvietimą „Klasteriai veikia tarptautiniu mastu“. Iš viso pagal šį kvietimą Europos Komisija per dvejus metus COSME programoje dalyvaujančioms valstybėms paskirstys 3,75 mln. eurų. 

Kinija ir Lietuva: svajonė tampa realybe

 Grupė  įmonių bei individualia veikla užsiimančių asmenų iš visos  Lietuvos pasinaudojo VšĮ  „Versli Lietuva “ kvietimu įgyvendinti įmonių grupinių eksporto iniciatyvų projektą ir pateikė paraišką dalyvauti tarptautinėje dovanų parodoje  Pekine, Kinijoje. Paroda vyks kovo 19-22 d. Tarptautiniame Pekino parodų centre. Paraiška buvo įvertinta teigiamai. Projektui vadovauja Stasė Burakienė , individualios  įmonės „Svaja“ savininkė.

Persiškų kilimų mistika, grožis ir prabanga „Lauros Namuose“

Galerijoje „Lauros Namai“ Kauno senamiestyje eksponuojami unikalūs XIX-XXI a. persiški kilimai, buities rakandai, atspindintys Irane gyvenančių klajoklių gyvenimą, rankų darbo austinės pagalvės ir druskos maišai. 

Temos: Rūmų klubai 

Misija į Pietų Ameriką

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2015 m. balandžio 28 - gegužės 14 d. organizuoja Lietuvos verslininkų misiją į Pietų Ameriką, aplankant Argentiną, Urugvajų ir Braziliją.

Naudingai ir nuotaikingai apie tarptautinį marketingą su Vytautu Liesioniu

Sausio 22 d. Eksportuotojų klubo nariai ir visi norintys prie jų prisijungti rinkosi į susitikimą su VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Vadybos katedros docentu, socialinių mokslų (vadybos) daktaru Vytautu Liesioniu. Jo pristatyta tema – „Tarptautinis marketingas: efektyvesnis rezultatas turimomis priemonėmis“.

Temos: Rūmų klubai 

Beauty Eurasia 2015 - kosmetikos, parfumerijos, nagų bei plaukų grožio paroda Stambule, Turkijoje

Beauty Eurasia 2015 – tai didžiausia paroda Eurazijos regione pristatanti kosmetiką, grožio paslaugas bei prekes ir priežiūrą. 

Skelbiamas priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) šiandien skelbiamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonės „Expo sertifikatas LT“ pirmasis 2014-2020 metų finansavimo laikotarpio kvietimas.

Bendrovė „Liuks“ atidarė unikalų viešbutį-restoraną Panemunės pilyje

Dvidešimt penkerius metus sėkmingai veikianti UAB „Liuks“, valdanti „BEST WESTERN“ ir „Best Baltic“ viešbučius visoje Lietuvoje,  2014 m. pabaigoje atidarė keturių žvaigždučių viešbutį-restoraną „Best Baltic Panemunės Pilis. Jau pavadinimas byloja, kad jis įkurtas  Lietuvos architektūros paminklo statusą turinčioje unikalioje Panemunės pilyje.

Marketingo vadovų klubo idėjos - miestui

Marketingo vadovų klubo, veikiančio Kauno PPA rūmuose, nariai gilinosi į Kauno miesto ženklo koncepciją, analizavo ženklo ir jo idėjos sklaidą bei pateikė pasiūlymus jam vystyti  bei žinomumui didinti. Pagrindinis pasiūlymas – pakoreguoti koncepcijos „Dalinasi“ vartojimo vietą bei techniką. Siūloma šią koncepciją palikti tik leidiniuose, suvenyruose ir kavinių languose (šiuo atveju veiktų kaip rekomendacija); specialiose vietose parengti informacines lenteles su Kauno ženklu ir minimalia informacija bei QR kodu; skirtingomis spalvomis apšviesti skirtingus miesto objektus; sukurti trumpą "virusinį" filmuką su Kauno ženklo idėja ir patalpinti jį Yuotube bei Facebook paskyrose ir kt. (išsamiau - Pasiūlymai ( 1,81 MB)).

Temos: Bendradarbiavimas su savivaldybėmisRūmų klubai 

Kinijos rinka iš arčiau

S. Burakienės individuali įmonė „Svaja“ kartu su dvylika įmonių bei individualia veikla užsiimančių asmenų iš visos Lietuvos pasinaudojo VšĮ „Versli Lietuva “ kvietimu įgyvendinti įmonių grupinių eksporto iniciatyvų projektą ir pateikė paraišką dalyvauti tarptautinėje dovanų parodoje Šanchajuje, Kinijoje. Paraiška buvo įvertinta teigiamai.

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;