Kauno finansininkų klube – apie buhalterių egzaminus ir elektronines VMI paslaugas

Ar visi vyriausieji buhalteriai, nepriklausomai nuo išsilavinimo ir patirties, privalėsi laikyti įstatyme numatytus profesinius egzaminus? Kas ir kaip organizuos egzaminus?  Kas vertins buhalterių žinias? Ar egzaminai bus vienodi visiems, dirbantiems skirtingose ūkio šakose ar institucijose?

„Daumantų“ pagardų gamintojai sertifikuoti pagal sugriežtintus tarptautinius reikalavimus

Nepriklausomų ekspertų atliktas auditas patvirtino, kad „Daumantų“ pagardus gaminanti bendrovė „VESIGA“  atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia naujausios tarptautinės „British Retail Consortium (BRC) Global Standard for Food Safety“ versijos standartas. 

Verslo misija į Pietų Afrikos Respubliką

Atsižvelgdama į didėjantį verslo interesą, LR ambasada Izraelio valstybėje siūlo organizuoti Lietuvos verslininkų misiją į PAR 2013 m. lapkričio mėnesį. PAR užima reikšmingą vietą  Afrikos žemyno ekonomikoje, ten gyvena apie 70-80 tūkstančių litvakų. Daugelis jų užima svarbias pozicijas versle ir visuomeniniame gyvenime.

Svečiai iš Rygos

Rūmuose viešėjo Rygos miesto savivaldybės atstovų delegacija. Rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis papasakojo svečiams apie rūmų sistemą Lietuvoje, kauniečių veiklą teikiant paslaugas įmonėms ir telkiant  verslo bendruomenę, bendradarbiavimo su Kauno miesto savivaldybe patirtį. Rūmų generalinis direktorius  dr. Vytautas Šileikis pabrėžė rūmų ištakas Kaune ir išsamiai pristatė organizacijos projektinę veiklą, kalbėjo apie Baltijos šalių rūmų bendradarbiavimą. 

Eksportuotojų klube – apie išmanujį pardavimą internete

Vartotojui nieko nesakantys įmonių pavadinimai,  dėmesys sau, bet ne pirkėjui,  jokios motyvacijos vartotojui pirkti „čia“ – tokias internetinių pardavimų  klaidas rūmų Eksportuotojų klube nurodė Interneto marketingo laboratorijos  įkūrėjas Žydrūnas Sadauskas. „Kuo mažiau komercijos socialiniuose tinkluose“,  – Lietuvoje paplitusį mitą griovė Didžiojoje Britanijoje mokslus baigęs internetinio marketingo strategijų kūrėjas.

Jonavos atstovybėje – diskusija apie savivaldybės biudžetą

Sausio 23 d. Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Jonavos atstovybėje rinkosi Jonavos verslo įmonių atstovai – vyko pirmasis metų susirinkimas. Iš anksto buvo nuspręsta jame aptarti atstovybės veiklos planą bei nuodugniau susipažinti su  2013 m.  Jonavos rajono biudžeto projektu.

Blogiausia – jau praeityje

Taip susitikime su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais, pristatydamas pasaulio ir Lietuvos ekonomikos apžvalgą, tvirtino „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis. Rūmų ir „Swedbank“ partnerystės dėka kauniečiai turėjo galimybę vieni pirmųjų išgirsti žinomo ekonomisto prognozes 2013-2014 metams.

Pagerbti už socialinę atsakomybę

Vilniuje surengtame baigiamajame Jungtinių Tautų vystymo programos projekto "VARTAI: socialinės ir aplinkosauginės verslo inovacijos" renginyje pristatyti ir apdovanoti įmonių socialinės atsakomybės lyderiai regionuose. Iš viso įteikti aštuoni apdovanojimai.

Kvietimas į informacinį seminarą

Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje informacinio seminaro metu bus pristatomos Šiaurės ir Baltijos šalių mobilumo programos, skirtos meno ir kultūros srities darbuotojams, valstybės tarnautojams, nevyriausybinėms organizacijoms bei verslo ir pramonės atstovams. Seminaro metu bus išsamiai pristatomos galimybės ir būdai pasinaudoti rėmimo lėšomis išvardintų sričių atstovams, jau pasinaudoję šiomis programomis pristatys realią patirtį. 

Verslo taryba įsteigė nominaciją „Už indėlį į Kauno miesto įvaizdį“

Kauno m. Verslo taryba įsteigė nominaciją „Už indėlį į Kauno miesto įvaizdį“.  Apdovanojimu bus siekiama skatinti visuomeniškai  svarbias iniciatyvas, pastebėti ir įvertinti darbus, kurie  padeda puoselėti patrauklų Kauno miesto įvaizdį.  Pastarasis turi reikšmingos įtakos investicijoms, verslo plėtrai,  stiprinant Kauno konkurencinius pranašumus, taip pat skatinant gyventojų pasididžiavimą savo miestu. 

Reklama dešinėje 5 pozicija

Archyvas

Pirm Antr Treč Ketv Penk Š Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

 

 

Jei įsivaizduojate ką nors žiną, vadinasi, esate blogai informuoti.

Kinų patarlė

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Balandis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.
 

Verslas vis dar sutelktas didžiuosiuose miestuose, nors kaštai jį pradėti ir plėsti rajonuose gerokai mažesni. Verslas to dar nesuvokė.

Jonas Sirvydis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;