Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai – didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti ir paslaugas verslui plėtojanti organizacija. Ji atstovauja bendriesiems verslo interesams, gina narių interesus, teikia paslaugas ir vykdo projektinę veiklą, valstybės deleguotąsias funkcijas.

Nuo 1991 m., kai Kaune buvo atkurti prieškario Lietuvoje veikę rūmai, organizacija tapo solidžia ir patikima verslo savivaldos institucija, atsakingu visų lygių valdžios partneriu, padėjo pamatus solidarumo  principu pagrįstiems verslo bendruomenės santykiams.  

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija apie 420 įmonių Kauno, Kauno rajono, Marijampolės, Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Raseinių, Prienų, Birštono, Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybėse. Kasmet Rūmų paslaugomis naudojasi apie 2500 visos Lietuvos įmonių.

Kauno PPA rūmai yra tarptautinių verslo paramos organizacijų ir tinklų (Eurochambres, Europos amatų, smulkaus ir vidutinio verslo asociacijos (UEAPME), Baltijos jūros šalių prekybos rūmų asociacijos, Europos įmonių tinklo (Enterprise Europe Network) dalis.

Šakių atstovybė

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybė

Apdovanojimai ir nominacijos

„Darbo žvaigždė“ yra aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas, teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui ar Rūmų sistemos plėtrai. Šis ženklas įsteigtas 1938 m. gruodžio mėnesį, pirmą kartą įteiktas 1939 m. pradžioje.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, siekdami plėtoti įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ir paslaugų eksportą, vertinti ir pagerbti geriausių rezultatų šioje srityje pasiekusias įmones, kasmet rengia konkursą „Lietuvos eksporto prizas“. Konkurso dalyviai skirstomi į mažųjų, vidutinių ir didelių įmonių grupes, negamybines organizacijas ir institucijas, turinčias įtakos eksporto plėtrai.

Skatinant moterų verslumą ir taikant tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, kasmet rengiamas „Lietuvos metų verslininkės/vadovės“ konkursas. Šis prizas teikiamas moterims, kurių vadovaujamos įmonės per pastaruosius trejus metus pasiekė geriausių įmonės plėtros rezultatų, už aktualiausius metų projektus ir idėjas, jų įgyvendinimą ir darbų novatoriškumą.

Siekiant paskatinti neseniai įsteigtas įmones, kurios sėkmingai pradėjo eksportuoti savo produktus ar paslaugas į užsienį, įsteigta nominacija „Sėkmės žingsnis“. Prizas skiriamas įmonei, kuri per dvejus metus nuo įsikūrimo sugebėjo aktyviai konkuruoti vidaus rinkoje ir sėkmingai eksportuoti savo produkciją.

Reklama dešinėje 5 pozicija

 

 

Žodžiais tikėkite tik tada, kai juos atitinka darbai. 

Napoleonas Bonapartas

Renginių kalendorius

‹‹ 2021, Spalis ››
Pirm Antr Treč Ketv Penk Šešt Sekm
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Baneriai I pozicija kairėje

Nario žodis

Benjaminas Žemaitis
 

Kai valdžios keičiasi, verslui svarbiausia darbų tęstinumas ir nuoseklumas. Jei vienais metais ragins sodinti svogūnus, po ketverių metų – tulpes, nieko gero nebus.

Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis

Rūmų žinios, 2018-06-29, Nr. 627

nr 627.pdf 1,22 MB ;