Pradžia / Naujienos / Tarptautiniai renginiai Printable version

Verslo forumas ir kontaktų mugė „Rusija - Europa: bendradarbiavimas be sienų“

Birželio 29-30 d. Maskvoje rengiamas kasmetinis tarptautinis verslo forumas ir kontaktų mugė „Rusija - Europa: bendradarbiavimas be sienų“.

Birželio 29 d. vyks konferencija ir diskusijos apie Rusijos ir Europos šalių ekonominius santykius ir jų plėtros galimybes ateityje.

Verslo misija į Tulą

Lietuvos Respublikos komercijos atašė Maskvoje informuoja, kad Europos verslo asociacija Rusijoje (www.aebrus.ru ) gegužės 26 d. rengia verslo misiją į Tulą ir kviečia prisijungti Lietuvos įmonių vadovus (po vieną nuo įmonės) bei Rusijoje dirbančių lietuviško kapitalo įmonių atstovus (vadovų, atstovų lygmens - irgi tik po vieną nuo įmonės). 

Rytų azijos dienos

Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras kviečia visus į kasmetinę Rytų Azijos dieną. Šiemet ji vyks balandžio 30 d., VDU Mažojoje salėje. Renginio pradžia – 11:00 val.

Verslas Azijos šalyse

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR), siekdami supažindinti Lietuvos įmonių atstovus su verslo galimybėmis Azijos šalyse (Indonezijoje, Vietname, Malaizijoje, Tailande, Filipinuose)  ir  bendradarbiaudami su Azijos šalių verslo tinklais (EU-ASEAN Business Networks),  2015 m. gegužės 12 d. (antradienį) rengia nemokamą seminarą "VERSLAS AZIJOS ŠALYSE".  Prisegtuose dokumentuose rasite preliminarią renginio programą bei informaciją apie partnerius.

AHK konferencija ir Vokietijos verslininkų vizitas APSIRŪPINIMAS ENERGIJA IŠ ATSINAUJINANČIŲ ENERGIJOS IŠTEKLIŲ PRAMONĖJE

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) vykdo Vokietijos federalinės  Ūkio ir energetikos ministerijos remiamą projektą atsinaujinančios energetikos naudojimo pramonėje tema ir organizuoja Vokietijos verslininkų vizitą į Baltijos valstybes.

Danijos verslo rūmų konferencija

INNO’15 is an annual innovation conference organized by Danish Chamber of Commerce. This year we decided to dedicate the topic to “business model innovation”, which is equally relevant for small as well as big companies independent of the industry. 

Kvietimas į verslo susitikimą su „INVESTOR CENTER OSTBRANDENBURG“ atstovais

2015 m. gegužės 21 d. 17.00 val. maloniai norime Jus pakviesti į verslo susitikimą su „Investor Center Ostbrandenburg“ agentūros, remiančios įmones, suinteresuotas bendradarbiauti ir investuoti Rytų Brandenburgo regione, atstovais. Renginys vyks viešbutyje „Ramada” (Subačiaus g. 2, Vilnius).

ATVERIANT VARTUS Į MILIJARDINĘ INDIJOS RINKĄ. LIETUVOS ĮMONIŲ EKSPORTO GALIMYBĖS

Seminaras skirtas Lietuvos  įmonėms ieškančioms  naujų eksporto rinkų.

Seminaro tikslas – supažindinti su eksporto galimybėmis į Indiją bei  galimais įėjimo į rinką barjerais, specifine teisine bei socialine aplinka. 

Tarptautinis verslo kontaktų renginys "Technology Cooperation Days 2015"

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį Technology Cooperation Days 2015, kuris vyks balandžio 14-16 dienomis Hanoveryje (Vokietija) prie tarptautinės pramonės parodos HANNOVER MESSE.

Tai dar viena galimybė rasti verslo partnerius, klientus ar technologijas pagal Jūsų poreikį. Renginys skirtas įmonėms, universitetams, tyrimų institutams, kurie dirba išmaniosios gamybos, mokslinių tyrimų, kompiuterinių technologijų ir gamybos telkimo srityje.

Šiaurės ir Rytų Europos laisvųjų ekonominių zonų kongresas

2015 m. kovo 19-20 d. Laisvosios ekoniminės zonos „Gomel-Raton“ verslo centre vyks Šiaurės ir Rytų Europos laisvųjų ekonominių zonų kongresas, kurio tema „Verslo globalizavimas ir tiesioginės užsienio investicijos, naujos investavimo galimybės“.