Pradžia / Naujienos / Tarptautiniai renginiai Printable version

Tarptautiniai renginiai Gomelyje

Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Gomelio skyrius kviečia Kauno regiono įmones dalyvauti parodose, forumuose ir kituose renginiuose, kurie vyks 2016 m. Gomelyje. Renginių sąrašas pridedamas. Susidomėjusius prašome kreiptis į tarptautinių ryšių skyriaus vadybininką Edmundą Cyliką el. paštu cylikas@chamber.lt .

2016 m. Milano tarptautinių parodų kalendorius (Fiera Milano Italijoje)

Kviečiame apsilankyti 2016 metais Milane (Italijoje) planuojamose tarptautinėse parodose.

Išsamią informaciją apie Fiera Milano teikiamas paslaugas bei renginių kalendorių rasite www.fieramilano.it

"Make in India Week" 2016 m. vasario 13 - 18 d. Mumbajuje (Indijoje)

Kviečiame apsilankyti "Make in India Week" renginyje Mumbajuje (Indijoje). 

Renginys skirtas įmonių atstovams, tyrėjams ir tyrimo institutams bei valstybinių institucijų atstovams užmegzti kontaktus, išplėsti bendradarbiavbimo tinklą, aptarti bendradarbiavimo galimybes, susitikti su inovatyviomis įmonėmis. Renginio metu veiks Indijoje sukurtų inovatyvių produktų ir gamybos procesų platforma bei vyks Azijos verslo forumas.  

„AF-L’Artigiano in Fiera“ 2015 m. gruodžio 5 -13 d. Milane (Italijoje)

Kviečiame apsilankyti rekordiško visuomenės susidomėjimo susilaukusioje amatininkų mugėje Milane (Italijoje). 

Verslo misija į Milaną

Spalio 4 - 7 d. Klaipėdos prekybos, pramonės bei amatų rūmai organizuojaverslo misiją į Milaną (Italija), kurios metu numatytas parodos EXPO MILANO 2015 lankymas, dalyvavimas verslo konferencijoje bei verslo kontaktų mugėje. Verslo misijoje kviečiamos dalyvauti įmonės, dirbančiosmaisto pramonės, gastronomijos srityse bei kitos bendrovės, kurių produkcijos eksportui aktualios JAV ir Kanados rinkos.

Ispanijos ir Lietuvos verslininkų susitikimai Kaune

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Mursijos prekybos, pramonės ir laivininkystės rūmais (Ispanija), 2015 m. spalio 2 d. kviečia Lietuvos įmonių atstovus į susitikimus su Ispanijos verslininkais.
Informaciją apie atvykstančių Ispanijos įmonių veiklą bei verslo interesus Lietuvoje rasite registracijos anketoje.

Verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor Connect 2015“

Šio renginio idėja yra trumpų verslininkų susitikimų serija, kurios metu jie gali kalbėtis akis į akį. Šių susitikimų metu Jūs turite galimybę susitikti su potencialiais klientais, tiekėjais ir partneriais atitinkančiais Jūsų įmonės poreikius. Verslo kontaktų renginiai yra unikali galimybė susirasti naujų verslo kontaktų bei sudaryti sutartis. Dalyvavimas yra efektyvus tiek kainos, tiek laiko atžvilgiu, o rezultatai atsispindi versle!

Paroda-mugė „Euroregionas Nemunas 2015“ ir investicijų forumas „Gardino sritis sienų sandūroje“

Baltarusijos PPR Gardino skyrius rugsėjo 11-12 d. kviečia Lietuvos įmones dalyvauti parodoje-mugėje „Euroregionas Nemunas 2015“ ir investicijų forume „Gardino sritis sienų sandūroje“.

XI LIETUVOS IR BALTARUSIJOS EKONOMIKOS FORUMAS

2015 m. birželio 8-9 d. Marijampolėje vyks Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) su partneriais Baltarusijoje organizuojamas XI Lietuvos ir Baltarusijos ekonomikos forumas, skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šių metų verslo forume ypatingas dėmesys bus skiriamas transporto ir logistikos, finansų ir bankų paslaugų, o taip pat žemės ūkio ir maisto pramonės sritims.

Tarptautinis verslo kontaktų renginys „POLAGRA FOOD 2015″

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį POLAGRA FOOD 2015, kuris vyks rugsėjo 22 dienąPoznanėje (Lenkija) prie tarptautinės maisto pramonės parodos POLAGRA FOOD.