Pradžia / Naujienos / Tarptautiniai renginiai Printable version

Tarptautinis verslo kontaktų renginys Meet@Drupa 2016

Enterprise Europe Network (Europos įmonių tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį Meet@Drupa 2016, kuris vyks birželio 1-2 d. Düsseldorf kongresų centre (Vokietija) prie pasaulinės spausdinimo pramonės ir medijos parodos DRUPA

Turizmo paroda Kaliningrado srityje „PRO Tourism“

Gegužės 19–21 d. Svetlogorske (Kaliningrado sritis) vyks turizmo paroda „PRO Tourism“. Parodoje dalyvaus 80 Rusijos regionų atstovų, vyks visos Rusijos turizmo informacijos centrų kongresas.Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmai kviečia Lietuvos turizmo įmones, turizmo informacijos centrus, viešbučių ir restoranų atstovus aktyviai dalyvauti šioje parodoje.

Informacinis renginys „Verslo galimybės Lietuvos įmonėms Uzbekistane“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Uzbekistano prekybos ir pramonės rūmais, 2016 m. kovo 3 d. 10.00 val. maloniai kviečia į Informacinį renginį „Verslo galimybės Lietuvos įmonėms Uzbekistane“.

Austrijos verslo misija Vilniuje

Austrijos ekonomikos biuras kovo 3 d. (ketvirtadienį) rengia Austrijos ir Lietuvos įmonių susitikimus. Susitikimai vyks nuo 9.00 val. iki 12.00 val. viešbutyje „Holiday Inn Vilnius“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Tour d’Europe – verslo kontaktų renginys maisto produktų ir gėrimų gamintojams

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su kolegomis ir pagrindiniais organizatoriais iš Švedijos, Danijos ir Suomijos rengia tarptautinį verslo kontaktų renginį maisto ir gėrimų sektoriams „Tour d‘Europe“. Šios Enterprise Europe Network iniciatyvos tikslas yra paskatinti aktyvesnį bendradarbiavimą tarp maisto produktų ir gėrimų gamintojų bei platintojų. Praėjusiais metais Tour d‘Europe buvo pradėtas kaip bandomasis projektas Edinburge (Škotija). Renginio metu visos Europos gamintojai susirinko Edinburge ir susitiko su Škotijos produktų platintojais. Renginys buvo itin sėkmingas ir todėl dar kartą pakartotas metų pabaigoje Beniliukso šalių platintojams Roterdame. 

Tarptautinė gėlininkystės ir daržininkystės paroda Turkmėnijoje

Kovo 7 -9 d. Turkmėnijos prekybos ir pramonės rūmai kviečia į tarptautinę gėlininkystės ir daržininkystės parodą Ašchabade. 

Paroda Gomelyje „Statome namą“

Kovo 10–12 d. Baltarusijos PPR Gomelio skyrius kviečia Lietuvos įmones į parodą „Statome namą“.

Paroda PRO СТРОЙДЕКОР

Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmai kviečia Lietuvos įmones į statybos ir interjero įrengimo parodą „PRO СТРОЙДЕКОР “, kuri vyks vasario 25-27 dienomis Kaliningrado sporto rūmuose „Янтарный “.

Tarptautinis verslo kontaktų renginys ESEF parodos metu

Paroda ESEF yra didžiausia ir svarbiausia paroda tiekimo, subkontraktavimo ir projektavimo srityse Beniliukso šalyse. Ši paroda vyksta kas dveji metai ir suburia originalių produktų gamintojus, naujų produktų inžinierius ir pirkėjus. Paroda įkvepia dalyvius tolesniems darbams, atstovai susitinka su esamais ir buvusiais partneriais, randa naujų kontaktų, dalijasi patirtimi, investuoja.

Tarptautiniai 2016 m. verslo kontaktų renginiai

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) informuoja apie 2016 m. planuojamus organizuoti tarptautinių verslo kontaktų renginius, kuriuose yra kviečiamos dalyvauti visos norinčios įmonės.