Pradžia / Naujienos / Tarptautiniai renginiai Printable version

2017 m. gamybos automatizavimo parodos Japonijoje

2017 m. lapkričio 29 – gruodžio 1 d. Tokijo parodų rūmuose (Tokyo Big Sight ) vyks dvi parodos:

  1. System Control Fair 2017“  – vienintelė Japonijoje paroda, skirta gamybos automatizavimui.
  2. Measurement and Control Show 2017 Tokyo“  – viena didžiausių matavimų ir kontrolės mechanizmų parodų Japonijoje.

Tarptautinis investicijų forumas ir paroda Mogiliove

Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Mogiliovo skyrius lapkričio 4-5 d. kviečia Lietuvos verslininkus į „Tarptautinį investicijų forumą ir parodą Mogiliove“. 

Motyvacija verslui Indijoje

Indijos rinka – viena greičiausiai augančių rinkų pasaulyje, kurios mažmeninės prekybos sektoriaus augimas yra sparčiausias pasaulyje. Indijoje gyvena apie 160 mln. viduriniosios klasės piliečių ir čia nuolat didėja perkamoji galia – pavyzdžiui, Indijoje parduota daugiau nei 800 mln. mobiliųjų telefonų.

Elmia subcontractor 2016

Planuojama, kad šiais metais verslo kontaktų renginyje dalyvaus 150 įmonių iš 20 šalių. Siūlome Jums pasinaudoti galimybe dalyvauti verslo kontaktų renginyje ir susitikti su verslo partneriais, su kuriais greičiausiai neturėsite progos susitikti kitokiais būdais. Praėjusių renginių rezultatai rodo, kad pusė susitikimų vedė prie apsikeitimo detalesne informacija ir papildomo kontaktavimo, o trečdalis iš jų virto kontraktais.

Paroda „PRO Стройдекор“

Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmai kviečia Lietuvos įmones į statybos ir interjero įrengimo parodą „PRO Стройдекор “, kuri vyks rugsėjo 22-24 dienomis Kaliningrado sporto rūmuose „Янтарный “.

Paroda „PRO Медицина и косметология“

Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmai kviečia Lietuvos įmones į medicinos ir kosmetologijos parodą „PRO Медицина и косметология “, kuri vyks rugsėjo 8-10 dienomis Kaliningrado sporto rūmuose „Янтарный “.

TARPTAUTINIS VERSLO KONTAKTŲ RENGINYS AUTOMOBILIŲ PRAMONĖS TIEKĖJAMS „AUTOMECHANIKA 2016

Į renginį kviečiami automobilių pramonės tiekėjai, gamintojai, paslaugų teikėjai, tyrimų institutai ir kitos organizacijos.

Verslo kontaktų renginys – tai patogi ir efektyvi priemonė surasti naujų bendradarbiavimo partnerių iš anksto registruotų susitikimų metu. Vienam susitikimui skiriamos 25 min. 

Tarptautinis verslo kontaktų renginys K-2016

Enterprise Europe Network (Europos įmonių tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į tarptautinį verslo kontaktų renginį K-2016, kuris vyks spalio 21-22d. Düsseldorf kongresų centre (Vokietija) prie pasaulinės gumos ir plastiko parodos K-2016

Tarptautinė paroda „Gomelio pavasaris 2016“

Gegužės 19-21 dienomis Gomelyje (Baltarusija) vyks XVII-oji tarptautinė paroda-mugė „Gomelio pavasaris 2016“ ir ekonomikos forumas.

Parodos organizatoriai: Baltarusijos PPR Gomelio skyrius ir Gomelio srities vykdomasis komitetas.

Lenkijos verslo misija Vilniuje

balandžio 21 d. Lietuvos inovacijų centras bei jame veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) Vilniuje organizuoja Lenkijos įmonių verslo misiją. Lenkijos ir Lietuvos įmonių susitikimai vyks Lietuvos pramonininkų konfederacijos didžiojoje salėje nuo 9 val.