Tamperės regiono atstovus sudomino Kauno rūmų projektinė iniciatyva

Vasario 3 d.Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko apskritojo stalo diskusija, į kurią Kauno regiono plėtros agentūra kartu su svečiais, Suomijos Tamperės regiono vystymo, verslo plėtros agentūra, pakvietė Kauno regiono savivaldybių vadovus ir specialistus, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų darbuotojus.

Tarptautinis verslo kontaktų renginys Baltic Business Arena 2011 Stokholmas (Švedija)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Enterprise Europe Network, Švedija kviečia dalyvauti tarptautiniame verslo kontaktų renginyje Baltic Business Arena2011. Renginys vyks Waterfront  konferencijų centre Stokholme birželio 16-17 dienomis pasaulinės 56-osios ICSB  konferencijos metu (birželio 15 -18 d.d.).

REGIONINĖ PRODUKTŲ MUGĖ ZAKOPANĖJE

Rugpjūčio 11 -14 dienomis Zakopanėje (Lenkija) vyks specializuota regioninė produktų mugė.

Kvietimas į konsultaciją "INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ: TEISINIAI IR KOMERCINIAI ASPEKTAI"

Mokslo ir technologijų parkas Technopolis vasario 9 dieną (trečiadienį) kviečia Jus į nemokamą grupinę konsultaciją tema INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ: TEISINIAI IR KOMERCINIAI ASPEKTAI. Renginyje didelis dėmesys bus skiriamas praktiniams pavyzdžiams bei konkrečių atvejų analizei.

Rengiami vieši debatai „Rinkimai 2011: keturi žingsniai Kauno pažangai“

Lietuvoje iki šiol nėra susiformavusios Vakaruose plačiai paplitusios tradicijos artėjant rinkimams rengti viešus debatus. Todėl Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija ėmėsi iniciatyvos surengti tokius debatus artėjant 2011 m. vasario 27 d. rinkimams į savivaldybių tarybas.

Tags: Verslo ir valdžios partnerystė 

SPECIALIZUOTA TRANSPORTO PARODA DONECKE

Balandžio 6-9 Donecke (Ukraina) vyks 28-oji specializuota TRANSPORTO PARODA ir tarptautinė konferencija „Pramonės regionų logistika“

6-OJI TARPTAUTINĖ PREKYBOS MUGĖ „TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2011“

6-oji Tarptautinė prekybos mugė „TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2011“ (http://www.bt1.lv/translogskirta: logistikos ir transporto kompanijoms, transporto, tranzito ir logistikos srityje dirbantiems ekspertams.

KVIETIMAS DALYVAUTI INFORMACINIAME SEMINARE APIE DALINIO PROJEKTŲ FINANSAVIMO GALIMYBES BENDRADARBIAUJANT SU LATVIJA

2011 m. vasario 1 d. Latvijos ir Lietuvos programa skelbs 4-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas (galutinė paraiškų pateikimo data - iki 2011 m. gegužės 3 d.). Šiame kvietime didžiausias dėmesys skiriamas bendradarbiavimo projektams aplinkosaugos, verslumo skatinimo, transporto srityse. Laukiami ir bendradarbiavimo projektai tarp pasienio institucijų.

KAUNO PPA RŪMŲ MARIJAMPOLĖS FILIALE DISKUSIJA APIE REGIONO VERSLO ĮMONIŲ PERSPEKTYVAS, APSIRŪPINANT KVALIFIKUOTAIS SPECIALISTAIS

Viena iš aktualiausių nūdienos problemų – nedarbas įvairaus darbingo amžiaus piliečių grupėse. Kita problema – didžiuliai emigracijos srautai. Statistikos departamento duomenimis 2011 m. sausio 1 d. Lietuvoje buvo 311,3 tūkst. bedarbių. Per  2010 m. deklaruotų emigrantų apie 25 tūkst. Laikotarpyje  1990-2008 m. iš Lietuvos emigravo apie 0,5 mln. gyventojų, iš kurių penktadalis – jaunimas nuo 25 iki 29 metų amžiaus. Pagal emigracijos mastus  Lietuva ES pirmauja, aplenkdama ne tik kaimynines šalis  Latviją ir Estiją, bet net ir Bulgariją.

KAUNO LAISVOJOJE EKONOMINĖJE ZONOJE – INDIJOS VERSLO DELEGACIJA

Sausio 20 d.Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) lankėsi grupė Indijos verslininkų,  atstovaujančių įvairioms ekonominėms veiklos sritims. Kartu su verslo delegacija viešėjo Indijos ambasadorius Lietuvai J.E. Deepak Vohra, Indijos-Baltijos prekybos rūmų direktorius Gediminas Citukas, Lietuvos ambasadorius Indijoje Petras Šimeliūnas.